Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0