Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.0