Series
Ratings
17
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0