Series
Ratings
21
Altered CarbonRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0