Movies
Ratings
50
Men in BlackRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5