Movies
Ratings
102
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
RangoRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0