Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.0