Movies
Ratings
115
Yes ManRated ★ 4.5
CountdownRated ★ 3.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0