Titles you rated
Bad GuysRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0