Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0