Movies
Ratings
649
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
LucaRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 2.5- As the Gods WillRated ★ 2.0
Class of 1999Rated ★ 0.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Chihayafuru Part IIRated ★ 3.5
Chihayafuru Part IRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0