Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Monsters at Work Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5