Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5