Movies
Ratings
30
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0