Movies
Ratings
30
The HimalayasRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5