Series
Ratings
26
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0