Movies
Ratings
221
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0