Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Super FamilyRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5