Series
Ratings
20
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0