Titles you rated
Air Force OneRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
The RockRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0