Series
Ratings
72
ERASEDRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0