Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0