Series
Ratings
79
Made In AbyssRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 1.0
And You Thought There Is Never a Girl Online?Rated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 2.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Accel WorldRated ★ 3.5- 그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 1.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 0.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 1.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.0
OverlordRated ★ 2.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0- Fate/Kaleid Liner PRISMA ILLYA 3rei!Rated ★ 3.0
Fate/Kaleid liner PRISMA ILLYA 2wei Herz!Rated ★ 3.0
Fate/Kaleid Liner Prisma IllyaRated ★ 3.0