Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0
The PacificRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
SignRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 2.5