Titles you rated
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
UgliesRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Friends with MoneyRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Return to SeoulRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 1.5
FootlooseRated ★ 4.0