Series
Ratings
75
Witch HuntRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0