Titles you rated
Ticket to ParadiseRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 2.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.0