Series
Ratings
25
Liar GameRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0