Movies
Ratings
31
Gran TorinoRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5