Titles you rated
 The Current WarRated ★ 4.5 The Current WarRated ★ 4.5
 The NegotiationRated ★ 3.5 The NegotiationRated ★ 3.5
 Crazy First LoveRated ★ 2.5 Crazy First LoveRated ★ 2.5
 Lovers' ConcertoRated ★ 4.0 Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
 The Art of SeductionRated ★ 2.5 The Art of SeductionRated ★ 2.5
 The PiratesRated ★ 3.5 The PiratesRated ★ 3.5
 A Moment to RememberRated ★ 4.5 A Moment to RememberRated ★ 4.5
 The ClassicRated ★ 4.0 The ClassicRated ★ 4.0
 My Wife Got MarriedRated ★ 3.0 My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
 Inside meRated ★ 3.0 Inside meRated ★ 3.0
 The TerminalRated ★ 3.5 The TerminalRated ★ 3.5
 Dead Poets SocietyRated ★ 5.0 Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
 PassengersRated ★ 3.5 PassengersRated ★ 3.5
 Catch Me If You CanRated ★ 4.0 Catch Me If You CanRated ★ 4.0
 The MatrixRated ★ 4.0 The MatrixRated ★ 4.0
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0 X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
 ChronicleRated ★ 2.5 ChronicleRated ★ 2.5
 X-Men: First ClassRated ★ 4.0 X-Men: First ClassRated ★ 4.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 3.0 Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
 May 18Rated ★ 3.5 May 18Rated ★ 3.5