Movies
Ratings
363
Good Will HuntingRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Love You YouRated ★ 3.0