Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0