Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
In the HouseRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 1.0
17 AgainRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 0.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5