Movies
Ratings
275
CommitmentRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.5