Movies
Ratings
119
TitanicRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0