Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 2.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 2.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.5