Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 1.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 4.0
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5