Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0