Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5