Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Donnie DarkoRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 3.0
LimelightRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.5
BrothersRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 3.5
Who Am I?Rated ★ 2.5
HeatRated ★ 4.5