Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 0.5
TwistersRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5