Movies
Ratings
177
WhiplashRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.5