Movies
Ratings
16
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0