Titles you rated
Love AffairRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0