Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5