Titles you rated
Land of HappinessRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0