Series
Ratings
112
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0