Series
Ratings
17
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0