Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0