Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 4.0
The Journals of MusanRated ★ 1.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
AnomalisaRated ★ 4.0
The Distinguished CitizenRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 3.5
8 WomenRated ★ 3.5
Bitch on the BeachRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Becoming Who I WasRated ★ 4.5